EFOP-3.3.5-17-2017-00070

Korszerű közösségi programok a Hatvani Tankerületi Központ intézményeiben

Beszámoló az EFOP-3.3.5-17-2017-00070 pályázat megvalósításáról

2017/18. és a 2018/19. tanév zárása után nem maradt gyermekzsivaj nélkül az iskola. Június harmadik és negyedik hetében több napközis táborban is részt vehetettek tanulóink. Ezek az élményhetek a környezetismeret-természetvédelem, KRESZ-közlekedés, sport-egészségre nevelés, nomád kaland és a művészetek témakörében nyújtottak tanulóink számára új ismereteket és élményszerű tanulási alkalmakat. Az együtt töltött napok során a szociális kapcsolatok, a társak iránti tolerancia, az együttműködő képességük is észrevétlenül fejlődött. A különböző osztályokból és a bükkszenterzsébeti telephelyről érkező gyerekek igazi közösséggé formálódtak a hét végére. A buszos kirándulások pedig hozzájárultak ahhoz, hogy megismerjék lakóhelyük tágabb környezetének természeti, kulturális és történelmi értékeit.